Dzień Mamy - warsztaty plastyczne

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI 2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce!
Środki pozyskane ze zbiórki zostaną przeznaczone na działalność
naszej Sekcji Podnoszenia Ciężarów!

Obchody 3 maja w Gminie Terespol

Święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja to zaszczytna chwila, która przypomina nam o wartościach, na których opiera się nasza wspólnota – wolności, równości i braterstwa.

3 maja w samo południe w kaplicy p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Koroszczynie odbyła się uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny. Następnie uczestnicy liturgii udali się pod pomnik Niepodległości i Nieznanego Żołnierza w Koroszczynie, gdzie delegacje oraz zaproszeni goście złożyły hołd twórcom Konstytucji, składając wieńce. W obchodach brali udział przedstawiciele: Gminy Terespol, Placówek Straży Granicznej w Terespolu i Bohukałach, Komisariatu Policji w Terespolu, Nadleśnictwa Chotyłów, Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Małaszewiczach i Ochotniczych Straży Pożarnych, a także delegacje placówek oświatowych, radni oraz mieszkańcy gminy Terespol.

Zaproszenie do składania ofert - Festiwal KULTURA BEZ GRANIC 2024

Kobylany, dnia 06.05.2024r.

Zapraszamy do składania ofert
na wyłączność: obsługi gastronomicznej i sprzedaży napojów; usługi wesołego miasteczka, prowadzenia działalności handlowej
podczas imprezy plenerowej
pn. Festiwal „Kultura bez Granic”
w dniach 06-07 lipca 2024 roku

>>> bezpośredni link <<<

Konkurs dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach w zakładce Konkursy.

Zapraszamy do zwiedzania Dzieła Międzyfortowego Kobylany I

Zaproszenie do składania ofert - Festiwal KULTURA BEZ GRANIC 2024

Kobylany, dnia 30.04.2024r.

Zapraszamy do składania ofert
na „Wykonanie usługi
polegającej na produkcji festiwalu artystycznego o charakterze plenerowym pod nazwą
„Kultura bez Granic 2024”,
który odbędzie się 06.07.2024r.

>>> bezpośredni link <<<