NASZE WYDARZENIA:

Nie Pon Wto Śr Czw Pt Sob

Table 'gminatergcknew.fusionI83tE_stats_config' doesn't exist
NABÓR DO DRUŻYNY SENIORÓW KLUBU TWIERDZA KOBYLANY

DZIEŃ KOBIET W GMINIE TERESPOL!

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Gminie Terespol

FERIE ZIMOWE Z GMINNYM CENTRUM KULTURY

Kliknij aby powiększyćTegoroczne ferie z Gminnym Centrum Kultury rozpoczęły się 5 lutego i trwały do soboty 10 lutego 2018r. Jak co roku na uczestników zajęć czekało szereg atrakcji, nie zabrakło też zabaw na świeżym powietrzu. Pierwszym punktem tygodniowego planu były warsztaty plastyczne dla dzieci oraz III edycja Master Szefa – warsztatów kulinarnych dla miłośników eksperymentowania w kuchni. W świetlicach wiejskich w Małaszewiczach, Małaszewiczach Dużych i Łobaczewie Małym młodzi kucharze mieli możliwość poznania tajników przyrządzania potraw regionalnych: pieremiaczy, kakorów czy kibinów, a także słodkich przekąsek w postaci orzeszków i faworków. Warsztaty poprowadziły członkinie Koła Aktywnych Kobiet z Łobaczewa Małego: Przewodnicząca koła Jolanta Gawryluk oraz Patrycja Danieluk.

GŁOSUJ NA HARD GOCK! - FINALISTĘ BIASKIEGO TALENTU

FERIE 2018 Z GMINNYM CENTRUM KULTURY