DZIEŃ KOBIET W GMINIE TERESPOL

Kliknij aby powiększyćW ubiegłą niedzielę 12 marca 2017r. w Urzędzie Gminy Terespol odbyła się niezwykła uroczystość: Gminny Dzień Kobiet. Zebrane w tym szczególnym dniu Panie przywitała Dyrektor GCK oraz Wójt Gminy Terespol, składając najserdeczniejsze życzenia. W dalszej części spotkania  delegacja OSP z terenu gminy Terespol wręczyła każdej z Pań kwiaty oraz upominki. Po części oficjalnej nadszedł czas na humorystyczną część artystyczną, w wykonaniu grupy Białe Anioły, działającej przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach, która zaprezentowała skecz Kobiety kontra mężczyźni, czyli odwieczna dyskusja - kto ma rację?

Kliknij aby powiększyćKolejnym punktem uroczystości był występ Janusza Maleńczuka, laureata telewizyjnej „Szansy na sukces”, finalisty Sopot Festival 2008, który wykonał piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy, OT.TO, Joe Cockera, Kostka Yoriadisa, Tena Sharpa, Michaela Boltona, Patricka Swayze, Bryana Adamsa i Elvisa Presleya.

Kobiety w dniu obchodów swojego święta mogły dodatkowo skorzystać ze specjalnie przygotowanych atrakcji: Specjalistki Mary Kay, AVON oraz Avangarda Studio zdradzały największe triki w makijażu, opowiadały, jaki kosmetyk dobrać w zależności od okazji oraz jak pielęgnować dłonie i paznokcie. Panie zajmujące się rękodziełem artystycznym Kliknij aby powiększyćproponowały biżuterię, ozdoby i dekoracje okolicznościowe. Dyplomowane Brafitterki zapraszały do Koronkowego Sekretu na profesjonalne porady dotyczące doboru bielizny. Bialskie Cuda kusiły kreatywnymi, kolorowymi i niebanalnymi akcesoriami dla domu i dziecka. Stara Mydlarnia oferowała kosmetyki pochodzenia naturalnego, natomiast Kawa z pianką niebanalne łakocie oraz wyśmienite kawy i herbaty z całego świata.

Kliknij aby powiększyćO godzinie 17.00 nadszedł czas na szczególny występ wieczoru, na scenie pojawiła się Izabela Trojanowska - objawienie lat 80-tych polskiej sceny rockowej. Oszałamiająca uroda i talent zawsze robiły wrażenie na wszystkich, a jej piosenki "Wszystko czego dziś chcę" czy "Tyle samo prawd ile kłamstw" śpiewał każdy. 11 listopada 2016 r. swoją premierę miał nowy album artystki, zatytułowany „Na skos”. Panie zgromadzone na sali bardzo serdecznie i z owacjami na stojąco podziękowały za wspaniały koncert, natomiast z rąk Pana Wójta oraz Przewodniczącego Rady Gminy, w dowód uznania, Pani Izabela oraz towarzysząca jej chórzystka otrzymały piękne bukiety kwiatów.

Kliknij aby powiększyćUwieńczeniem koncertu gwiazdy była słodka niespodzianka w postaci tortu Z najlepszymi życzeniami od Wójta Gminy Terespol oraz loteria finałowa.  Panie z gminy Terespol, które zapisały się na listę chętnych wzięły udział w losowaniu, w którym do wygrania były kosmetyki pielęgnacyjne.

Czas uroczystości przygotowanej z okazji Dnia Kobiet niespodziewanie szybko dobiegł końca. Mamy nadzieję, że wieczór ten okazał się być niezapomniany, mile wspominany, i że dostarczył Paniom wiele radości oraz pozytywnych wrażeń.

Magdalena Jaszczuk