POŻEGNANIE LATA W RYTMIE DISCO

Kliknij aby powiększyćJesienna słota zdecydowanie zdominowała pierwszą połowę września, jednak nie przeszkodziło to miłośnikom dobrej zabawy, którzy w sobotę 16 września zgromadzili się w Kobylanach by Pożegnać lato w rytmie Disco i bawić się z TOPowymi formacjami Disco Polo!

Za nami szereg imprez sportowych i kulturalnych. Od początku roku gościliśmy w Kobylanach artystów polskiej muzyki rozrywkowej: Izabelę Trojanowską, Golec uOrkiestrę, Andrzeja Piasecznego, wykonawców muzyki Disco Polo: Zespół Classic, Mirage & Joko, Masters oraz zespoły zza wschodniej granicy. W sobotni wieczór z kolei na scenie gościliśmy: Zorkę, Rajmunda, CamaSutrę, B-QLLa oraz grupę Shantel. Patronat nad imprezą objęli: Biała24, Słowo Podlasia, Katolickie Radio Podlasie, Podlasie Kliknij aby powiększyć24, Echo Katolickie i Wspólnota Bialska.

Od samego początku zarówno na scenie jak i na parkiecie panowała świetna atmosfera. Temperaturę na starcie podkręcił Jan Korniluk - wokalista zespołu Zorka, który nie tylko śpiewał ale również bawił publiczność swoim niebanalnym poczuciem humoru.

Kolejnym wykonawcą był pochodzący z Drelowa Rajmund, który zaprezentował swoje najbardziej znane utwory tj. "Potępiony", "Jesteś taka piękna", "Wyznanie" czy też "Nikt tak nie całuje". O godzinie 19.00 nadszedł czas na damską formację Camasutrę, którą tworzą trzy piękne dziewczyny oraz Dj MattYou. Wokalistka Małgorzata Główka porwała publiczność swoimi topowymi przebojami  m.in.: "Grzeszne myśli", "Do nieba bram" , "Chcę Cię mieć na chwilę", "Porwij mnie", a tancerki zachęcały do wspólnej zabawy.

Kliknij aby powiększyćPo gorącym koncercie dziewczyn na scenie pojawił się równie energiczny i spontaniczny Zespół B-QLL, znany z takich mega hitów jak „Bunga Bunga”, „UoUoU” czy najnowszego przeboju „Patelni Mistrz”. Chłopaki nie tylko dobrze bawili się podczas koncertu, ale również nawiązali niesamowity kontakt z publicznością, której udzielił się klimat sobotniej nocy.

Ostatnią gwiazdą wieczoru była grupa muzyczna z gatunku disco-dance – ShanteL. Podczas koncertu nie obyło się bez ich najbardziej znanych utworów: „Może ze mną zatańczysz”, „A Ty daj”, „Dziewczyno z mych snów” czy „Będziesz moja”. Występ chłopaków dodatkowo uatrakcyjniła gra na „żywych instrumentach”. Kilkugodzinna dawka energicznej muzyki disco sprawiła, że na parkiecie zrobiło się naprawdę gorąco, a zabawa była przednia.

Kliknij aby powiększyćTym akcentem zakończyliśmy sezon imprez plenerowych w Gminie Terespol. Mamy nadzieję, że wszystkim, którzy odwiedzili Naszą gminę i uczestniczyli w Naszych projektach i przedsięwzięciach dostarczyliśmy samych pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy, że byliście z nami i oczywiście zapraszamy w przyszłym roku!

Magdalena Jaszczuk