1 sierpnia Julinek Park koło Leszna odwiedziła grupa spragnionych przygód wycieczkowiczów. Wyjazd został zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Kobylanach w ramach „Wakacyjnych wyjazdów rodzinnych 2025”.
Lokalizacja parku nie jest przypadkowa. Od lat 50-tych do wczesnych lat 90-tych znajdowała się tu słynna Baza Cyrkowa. Co podkreśla jeszcze bardziej urok tego kompleksu to położenie w otoczeniu przyrody.
W Julinku czekało na uczestników mnóstwo atrakcji, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najbardziej aktywni mierzyli się z wyzwaniami w Parku Linowym, na Ściance Wspinaczkowej, w Parku Wodnym oraz Krainie dmuchańców. Inni znaleźli dobrą rozrywkę w Wesołym miasteczku. Zapaleni gracze mieli do dyspozycji Strefę automatów i Mini Golf. Jeszcze inni odwiedzili Plac zabaw i Klockarnię. Natomiast na szukających spokoju i wytchnienia czekała Strefa relaksu.
Serdecznie dziękujemy uczestnikom za miło i przyjemnie spędzony czas!