Mistrzostwa Województwa i V Turniej o Puchar Wójta gm. Terespol w podn. ciężarów

Kliknij aby powiększyćW dniach 1 - 2 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików połączone z V Turniejem o Puchar Wójta Gminy Terespol. W imprezie udział wzięło 116 zawodniczek i zawodników z 13 klubów z terenu województwa lubelskiego.

Doskonale zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący Gminne Centrum Kultury w Kobylanach. W Mistrzostwach Województwa Młodzików zdobyli 7 medali:

Złote:
Kinga Ciura kat. 48 kg 72 kg w dwuboju
Natalia Dołęga kat. 63 kg 103 kg
Kacper Bogusz kat. 50 kg 112 kg
Sebastian Kłos kat. 62 kg 158 kg
Srebrny:
Julia Popis kat. 63 kg 88 kg
Brązowe:
Łukasz Bogusz kat. 45 kg 68 kg
Krzysztof Żuk kat. 85 kg 163 kg

W V Turnieju o Puchar Wójta Gminy Terespol rozgrywanym bez podziału na kategorie wagowe według punktacji Sinclaira w poszczególnych kategoriach wiekowych wysokie lokaty wywalczyli Grzegorz Kowal i Marek Sprychel, odpowiednio na II i VI miejscu w kategorii chłopców do 20 lat.

Bardzo dobre wyniki indywidualne pozwoliły na zajęcie III miejsca w klasyfikacji drużynowej turnieju za Zniczem Biłgoraj i Unią Hrubieszów.