Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE SENIORALNE W GMINIE TERESPOL

Kliknij aby powiększyćOkres świąteczny skłania nas do refleksji nad własnym życiem, jest to znakomita okazja aby pojednać się z bliźnim czy spędzić czas z bliskimi. Każdy w tym okresie powinien być obdarowany ciepłem, dobrym słowem i cieszyć się obecnością drugiego człowieka, dlatego też w niedzielę 18 grudnia 2016r. w Urzędzie Gminy Terespol odbyło się uroczyste spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zorganizowane dla Seniorów, którzy ukończyli 80 lat.

>>> Galeria zdjęć <<<

Kliknij aby powiększyćWszystkich przybyłych na spotkanie gości ciepłymi słowami powitał Wójt gminy Terespol oraz Przewodniczący Rady Gminy. Następnie Pani Dyrektor GCK zaprosiła na inscenizację pt. „Opowieść wigilijna” w wykonaniu grupy Białe Anioły, działającej przy Gminnym Centrum Kultury. Po występie przyszedł czas na najważniejszą część spotkania - symboliczne dzielenie się opłatkiem, składanie świątecznych życzeń oraz śpiewanie kolęd. Oczywiście nie zabrakło tego wieczoru tradycyjnego barszczu, pierogów z kapustą, śledzika czy kompotu z szuszu, którego aromat wprawił wszystkich w świąteczny nastrój.

Kliknij aby powiększyćChęć bycia razem to najważniejsze przesłanie Świąt Bożego Narodzenia. Niech zatem gwiazda betlejemska nie zgaśnie nigdy w naszych sercach, czyniąc nas coraz lepszymi wobec innych i niech prowadzi nas do tych, którzy pragną serdeczności, by z nadzieją i optymizmem mogli patrzeć w przyszłość.    

Magdalena Jaszczuk