FACEBOOK
BIP
BIP

MATEUSZ Z BRĄZOWYM MEDALEM W RWANIU

Kliknij aby powiększyćW dniach 28-30 kwietnia w hali sportowej im. Janusza Kowalczyka przy Gimnazjum nr 2 w Łukowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w podnoszeniu ciężarów. Brązowy medal w rwaniu w kategorii wagowej do 69 kg wywalczył zawodnik GCK Kobylany – Mateusz Milewicz, który w tym boju uzyskał 100 kg. Niestety po słabym występie w podrzucie nie utrzymał pozycji na podium i dwubój ukończył na piątym miejscu z wynikiem 215 kg.

Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali zawodnicy reprezentujący nasz klub, Magda Pietruczuk wywalczyła IV lokatę, Daniel Izdebski i Marek Sprychel ukończyli rywalizację na V miejscach. VIII pozycję wywalczył Grzegorz Biegajło, a IX Hubert Harasimiuk.

Bardzo dobre wyniki indywidualne pozwoliły na zdobycie 43 punktów we współzawodnictwie dzieci i młodzieży i  zajęcie VI miejsca w klasyfikacji klubowej wśród 57 zespołów.