"TWIERDZA KOBYLANY" NAJLEPSZA!

Kliknij aby powiększyćW niedzielę 18 czerwca 2017r. na szkolnych obiektach sportowych w Sworach odbyły się IV Powiatowe Igrzyska Sportowo – Rekreacyjne Ludowych Zespołów Sportowych. W konkurencji drużynowej: Piłka Nożna Mężczyzn wzięła udział sekcja piłki nożnej „Twierdza Kobylany” działająca przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach.

Nasza drużyna tego dnia pokonała wszystkich 4 przeciwników: z gminy Biała Podlaska, miasta Biała Podlaska, Konstantynowa i Rokitna, dzięki czemu awansowała do Wojewódzkich Igrzysk LZS, które odbędą się 30 lipca 2017 r. w Krasnobrodzie.

Gratulujemy i życzymy naszym chłopakom kolejnych sukcesów. Twierdza Kobylany coraz bardziej zaskakuje, a tym samym po raz kolejny udowadnia, że jest trudna do zdobycia.