Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

MECZ MŁODZIKÓW: KS TWIERDZA KOBYLANY - LUTNIA PISZCZAC

Kliknij aby powiększyćW dniu 30 września na boisku przy pomniku Wrota Wolności odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy Twierdzą Kobylany, a Lutnią Piszczac. Od pierwszej minuty w meczu prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, lecz piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Po kontrataku drużyny z Piszczaca niestety przegrywaliśmy 0:1.

Drużyna z Kobylan jeszcze bardziej zaczęła atakować bramkę rywala co przyniosło skutki w postaci bramki Michała Cabana, po pięknym uderzeniu po dalszym rogu bramki. W podobnej sytuacji padła 2 bramka Twierdzy, której autorem był również Michał Caban. Gra się wyrównała jednak to My znowu doszliśmy do głosu i strzeliliśmy bramkę na 3:1 autorstwa Michała Stomy. Goście odpowiedzieli tylko jedną bramką i to My mogliśmy się cieszyć z pierwszego zwycięstwa młodej Twierdzy. Wielkie brawa należą się chłopakom. Dziękujemy za doping kibicom i zapraszamy na kolejne spotkania.

Skład: Myśliwiec, Suszczyński, Sawczuk, Nowicki, Stoma, Wawryszewicz, Jastrzębski, Kowaluk, Dac, Caban, Józefczuk, Jaszczuk, Tarasiuk, Sitniczuk, Chuda, Cygan, Walencik, Jarząbek.