Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

TWIERDZA KOBYLANY - AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA I

Kliknij aby powiększyćW dniu 28 października o godzinie 10.00 na boisku przy pomniku Wrota Wolności odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy Twierdzą Kobylany a Akademią Piłkarską TOP 54 Biała Podlaska. Od pierwszej minuty mecz był bardzo wyrównany, można powiedzieć, że nawet z lekką przewagą naszej drużyny. Stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji bramkowych, lecz piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Po rzucie rożnym drużyny z Białej Podlaskiej niestety przegrywaliśmy 0:1. Drużyna z Kobylan jeszcze bardziej zaczęła atakować bramkę rywala co przyniosło skutki w postaci bramki także z rzutu rożnego. Autorem był Michał Stoma, który po niefortunnej interwencji bramkarza drużyny przeciwnej strzelił bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego.

Dalsza część meczu to ataki zarówno z jednej jak i z drugiej strony, lecz wynik nie uległ zmianie. Naszym młodzikom należą wielkie brawa, ponieważ mogliśmy się cieszyć z remisu z liderem Ligi - utytułowanego oraz długo trenującego rywala. Dziękujemy za doping kibicom i zapraszamy na kolejne spotkania w rundzie wiosennej 2018 roku.

Kliknij aby powiększyć

Skład: Myśliwiec, Sawczuk, Nowicki, Stoma, Wawryszewicz, Jastrzębski, Kowaluk, Dac, Caban, Józefczuk, Jaszczuk, Sitniczuk, Cygan, Walencik.