5-LECIE KLUBU SENIORA "ZŁOTY WIEK" Z MAŁASZEWICZ

Obrazy newsów: dsc_0637.jpg23 stycznia 2016 roku Klub Seniora „Złoty Wiek” z Małaszewicz obchodził Jubileusz 5–lecia działalności. Wśród zaproszonych gości byli między innymi Wójt Gminy Terespol - Krzysztof Iwaniuk, Radni Gminy Terespol – Edyta Wójcik, Gabriel Gryciuk, Arkadiusz Kędzierawski, Sołtys Małaszewicz – Kamila Korneluk, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury – Dorota Szelest, delegacja Klubu Seniora „Srebrny Włos” z Terespola, delegacja Stowarzyszenia „Koło Aktywnych Kobiet” z Łobaczewa Małego, zespół śpiewaczy „Dobrynianki” i Pani Ewa Lipowiecka – Sołtys Chotyłowa.

Po uroczystym powitaniu przedstawiciel Klubu Pani Zdzisława Markowska nakreśliła w skrócie historię klubu, główne zadania statutowe i powzięte inicjatywy. Zakończeniem części oficjalnej było wręczenie przez Pana Wójta podziękowań członkom klubu za zaangażowanie i wkład pracy wniesiony na rzecz klubu, umacnianie więzi międzyludzkich i budowanie poczucia wspólnoty.

Ze swojej strony chcielibyśmy podziękować Państwu za tak wspaniałą inicjatywę, przez którą pokazują Państwo, że Senior to człowiek nie tylko posiadający bagaż doświadczeń, ale także najlepszy przykład pogody ducha dla młodszego pokolenia.