Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

DZIEŃ KOBIET W GMINIE TERESPOL

Kliknij aby powiększyćW niedzielę 11 marca 2018r. w Urzędzie Gminy Terespol odbyła się niezwykła uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Kobiet. Zebrane w tym szczególnym dniu Panie przywitała Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Wójt Gminy Terespol oraz Przewodniczący Rady Gminy, składając najserdeczniejsze życzenia.

>>> Galeria zdjęć <<<

Kliknij aby powiększyćPo części oficjalnej nadszedł czas na wyjątkowy występ wieczoru, na scenie pojawiła się Olga Bończyk - ceniona aktorka teatralna i filmowa związana m.in. z Teatrem RAMPA, Teatrem ROMA, Teatrem Piosenki oraz Teatrem CAPITOL we Wrocławiu. Od wielu lat w towarzystwie najlepszych polskich muzyków jazzowych koncertuje z recitalami, które cieszą się wielkim uznaniem słuchaczy. Dużym sukcesem okazała się płyta Pani Olgi z piosenkami Kaliny Jędrusik, pt. „Listy z daleka” nagrana z Polską Orkiestrą Radiową.

Kliknij aby powiększyćPanie zgromadzone na sali bardzo serdecznie i z owacjami na stojąco podziękowały za wspaniały i pełen wzruszeń koncert, natomiast z rąk Pana Wójta, w dowód uznania Pani Olga otrzymała piękny bukiet kwiatów. Natomiast Panowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Terespol wręczyli każdej Pani kwiaty.  

Kobiety w dniu obchodów swojego święta mogły dodatkowo skorzystać ze specjalnie przygotowanych atrakcji:

Specjalistki firm kosmetycznych zdradzały największe triki w makijażu, opowiadały, jaki kosmetyk dobrać w zależności od okazji oraz jak pielęgnować dłonie i paznokcie. Panie zajmujące się rękodziełem artystycznym proponowały biżuterię, ozdoby i dekoracje okolicznościowe. 

Stoisko Imbryczek prezentowało niebanalne, wyśmienite kawy i herbaty oraz słodkości.

Zwieńczeniem wieczoru była słodka niespodzianka w postaci tortu Z najlepszymi życzeniami od Wójta Gminy Terespol oraz loteria finałowa.  Panie z gminy Terespol, które zapisały się na listę chętnych wzięły udział w losowaniu, w którym do wygrania były kosmetyki pielęgnacyjne.

Kliknij aby powiększyć 

Czas uroczystości przygotowanej
z okazji Dnia Kobiet
niespodziewanie szybko dobiegł końca.
Mamy nadzieję, że wieczór ten okazał się niezapomnianym i będzie mile wspominany, oraz dostarczy Paniom wiele radości

i nastroi pozytywną energią!

 

Kliknij aby powiększyć