Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

Lutnia Piszczac - Twierdza Kobylany 0:3

Kliknij aby powiększyćW dniu 5 maja na boisku sportowym w Piszczacu odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy Lutnią Piszczac, a Twierdzą Kobylany. Od pierwszej minuty w meczu prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych. Graliśmy dużo piłką stwarzając coraz to nowe okazję, jednak często brakowało "kropki nad i".

Drużyna z Piszczaca próbowała stwarzać sobie sytuacje, jednak nie zagrażały one bramce Twierdzy. Przeciwnicy przerastali nas wzrostem, lecz nie umiejętnościami. Po ładnej akcji indywidualnej autorstwa Gabrysia Jastrzębskiego, mogliśmy się cieszyć z prowadzenia. Dalsze próby akcji naszej drużyny w pierwszej połowie nie przyniosły skutku i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:0. Po przerwie gra się lekko otworzyła, skutkiem było zmęczenie zawodników jednej, jak i drugiej drużyny. Atakowaliśmy bramkę przeciwników, lecz piłka nie mogła znaleźć się w siatce. Przeciwnicy próbowali kontratakować, lecz nasza obrona spisywała się bardzo dobrze i przerywała ataki Lutni. Ataki Twierdzy przyniosły skutek, pięknym strzałem w same ,,okienko’’ popisał się Szymon Kowaluk.

W końcówce meczu Michał Nowicki popisał się swoją szybkością i w pojedynku biegowym wyprzedził ostatniego obrońcę Lutni - w akcji sam na sam z bramkarzem nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce i prowadziliśmy 3:0. Chwilę później sędzia gwizdnął po raz ostatni i cieszyliśmy się z kolejnego zwycięstwa.  Dobra gra naszego zespołu w kolejnym meczu i kolejne 3 punkty na koncie w Lidze.

Bramki: Szymon Kowaluk , Michał Nowicki , Gabriel Jastrzębski.

Skład: Sawczuk Karol, Nowicki Michał, Stoma Michał, Kubicki Marcel, Wawryszewicz Kacper, Jastrzębski Gabriel, Kowaluk Szymon, Dac Mikołaj, Caban Michał, Józefczuk Maciej, Jaszczuk Dawid, Tarasiuk Andrzej, Sitniczuk Kacper, Chuda Szymon, Cygan Jakub.