FACEBOOK
BIP
BIP

Twierdza Kobylany - AP TOP 54 Biała Podlaska I

Kliknij aby powiększyćDnia 09 maja o godzinie 17.00 na boisku w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy Twierdzą Kobylany a Akademią Piłkarską TOP 54 Biała Podlaska. Od pierwszej minuty mecz był bardzo wyrównany, można powiedzieć, że nawet z lekką przewagą naszej drużyny. Stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji bramkowych, lecz piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Po akcji Michała Nowickiego i wygranym pojedynku z obrońcą drużyny przeciwnej prowadziliśmy 1:0. Po bramce sytuacja się nie zmieniła i to Twierdza dalej stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Liczne sytuacje dały bramkę na 2:0 autorstwa także Michała Nowickiego, który wykończył akcje uderzeniem po długim rogu. Przed końcem pierwszej połowy Goście strzelili bramkę na 2:1 i zmniejszyli straty do Twierdzy.

W drugiej połowie mecz był wyrównany ale to my kończyliśmy akcje celnymi strzałami i po jednej z akcji prowadziliśmy już 3:1, bramkę strzelił Michał Nowicki, czym skompletował hat-tricka w meczu. W końcówce spotkania przy rzucie rożnym drużyny z Kobylan Mikołaj Dac popisał się refleksem oraz opanowaniem i strzelił bramkę na 4:1 dla Twierdzy, ustalając wynik końcowy spotkania. Mogliśmy się cieszyć z okazałego wyniku i wygranej nad utytułowanym rywalem. Wielkie brawa należą się chłopakom. Dziękujemy za doping kibicom i zapraszamy na kolejne spotkania w rundy wiosennej.

Bramki: Nowicki Michał x 3, Dac Mikołaj.

Skład: Myśliwiec Krystian, Sawczuk Karol, Kubicki Marcel, Nowicki Michał, Stoma Michał, Wawryszewicz Kacper, Jastrzębski Gabriel, Kowaluk Szymon, Dac Mikołaj, Caban Michał, Jaszczuk Dawid, Sitniczuk Kacper, Józefczuk Maciej.