Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

AP TOP 54 Biała Podlaska II -Twierdza Kobylany

Kliknij aby powiększyćW dniu 12 maja o godzinie 15:00 na boisku sportowym w AP TOP 54 w Białej Podlaskiej odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy AP TOP 54 Biała Podlaska II a Twierdzą Kobylany. Mecz z liderem ligi nie dawał dużo optymizmu na wywiezieniu dobrego wyniku z Białej Podlaskiej, zwłaszcza, że poprzednie spotkania z TOP-em przegrywaliśmy zarówno 11:1 oraz 4:2.

Od pierwszej minuty w meczu zawodnicy z Białej starali się prowadzić grę i przerzucać ciężar gry raz na lewą a raz na prawą stronę. Twierdza dobrze się ustawiała i broniła dostępu do bramki. W jednej z akcji w prawym sektorze boiska piłka dotarła do pomocnika z TOPu a on strzałem pod poprzeczkę strzelił bramkę nie dając szans naszemu bramkarzowi. Po bramce Twierdza zaczęła dochodzić do głosu i przeważać w meczu.  Piękną akcją wykazali się zawodnicy z Twierdzy, gubiąc krycie przeciwników, lecz wykończenie Michała Nowickiego ,, na szczupaka’’ minęło bramkę o kilka centymetrów. Zaczęliśmy przejmować inicjatywę w środku pola i wygrywać pojedynki. Po faulu w środkowej strefie boiska i długim podaniu za linię obrony przez Marcela Kubickiego, bramkę strzelił Michał Nowicki wygrywając pojedynek biegowy z obrońcą, po czym wpakował piłkę do siatki. Po bramce mecz się wyrównał. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie. Piękny mecz w naszym wykonaniu i wywiezienie remisu z Białej z liderem naszej ligi. Wielkie brawa za walkę i grę należą się naszym zawodnikom.

Bramki: Nowicki Michał

Skład: Myśliwiec Krystian,  Sawczuk Karol, Nowicki Michał, Stoma Michał, Kubicki Marcel, Wawryszewicz Kacper, Jastrzębski Gabriel, Kowaluk Szymon, Dac Mikołaj, Caban Michał, Jaszczuk Dawid, Sitniczuk Kacper.