Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

Twierdza Kobylany - Huragan Międzyrzec Podlaski

Kliknij aby powiększyćDnia 18 maja o godzinie 16.30 na boisku w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy Twierdzą Kobylany a Huraganem Międzyrzec Podlaski. Od pierwszego gwizdka sędziego mecz wyglądał lekko chaotycznie. Dużo niedokładnych podań i wybić nie stwarzało sytuacji bramkowych drużynie Gości jak i naszej.

Gra zaczęła się rozkręcać około 20 minuty spotkania. Goście zaczynali dochodzić do głosu ale i Gospodarze starali się konstruować akcję i stwarzać sobie sytuacje. Po jednej z akcji naszego zespołu piłka została zablokowana po strzale i wyszła na rzut rożny. Do stałego fragmentu gry podszedł Michał Stoma. Zawodnik naszej drużyny lewą nogą strzelił bezpośrednio bramkę z rzutu rożnego, pięknie wkręcając piłkę do bramki. Bramka bardzo rzadkiej urody. Po stracie bramki Goście rzucili się do ataku, lecz szczelna linia obrony Twierdzy nie pozwalała przedostać się pod pole karne. Mecz się otworzył poprzez atakowanie drużyny z Międzyrzeca i zostawianie mnóstwo miejsca w środkowej strefie boiska. Twierdza stwarzała sobie okazje kontratakami ale brak skuteczności pozwalał na prowadzenie jednobramkowe. Liczne próby przyniosły efekt i strzeliliśmy drugą bramkę autorstwa Michała Nowickiego, który dobił piłkę po wcześniejszym rzucie wolnym zawodnika z Twierdzy. Do końca spotkania wynik się nie zmienił i zdobywamy kolejne 3 punkty w lidze. Brawa należą się zawodnikom za grę i walkę w meczu.

Bramki: Nowicki Michał, Stoma Michał.

Skład: Myśliwiec Krystian, Sawczuk Karol, Kubicki Marcel, Nowicki Michał, Stoma Michał, Jastrzębski Gabriel, Kowaluk Szymon, Dac Mikołaj, Caban Michał, Jaszczuk Dawid, Sitniczuk Kacper, Józefczuk Maciej.