Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

AP TOP 54 Biała Podlaska I - Twierdza Kobylany

Kliknij aby powiększyćKolejne 3 punkty zainkasowała Twierdza na swoim koncie w spotkaniu z AP TOP 54 Biała Podlaska, które się odbyło 02 czerwca na obiektach sportowych Akademii Piłkarskiej TOP 54. Pogoda tego dnia nie dopisywała a wręcz była tragiczna poprzez ulewne deszcze, początkowo sędziowie nie chcieli rozpocząć spotkania lecz po rozmowie z Trenerami obu zespołów zawodnicy wstawili się na płycie boiska w strugach deszczu.

Po pierwszym gwizdku sędziego każda z ekip chciała objąć prowadzenie w meczu i uspokoić emocje. Niestety nie udawało się przeprowadzać składnych akcji poprzez warunki na boisku, w wyniku którego piłka raz dostawała poślizgu a raz stawała w kałuży. Zmieniło się to gdy przestał deszcz padać i zawodnicy z Twierdzy zaczęli wypracowywać sobie przewagę w meczu. Gra zaczęła ładnie wyglądać i mogła przynieść prowadzenie lecz nasze akcje sam na sam wybraniał ich bramkarz. Po pierwszej połowie był wynik remisowy 0:0. W drugiej odsłonie meczu wyglądało to podobnie, lecz i drużyna z Białej Podlaskiej miała swoje okazje. Po składnej akcji w środkowej strefie boiska i zagraniu na czyste pole do Michała Stomy, stanął on oko w oko z bramkarzem przeciwnej drużyny, niestety chybił on strzelają w słupek. Ostatnie sekundy meczu to nasze ataki i gdy już nikt nie wierzył w zwycięstwo Twierdza w ostatniej akcji meczu wykorzystała złe wybicie obrońcy na przedpole i pięknym strzałem pod poprzeczkę popisał się Szymon Kowaluk.

Wygrywamy na trudnym terenie i przesuwamy się w górę tabeli. Za tydzień zapraszamy na ostatnie spotkanie rundy wiosennej, kończące sezon. Mecz z Lutnią Piszczac odbędzie się 09 czerwca o godzinie 10:00 w Dobryniu Dużym.

Bramki: Kowaluk Szymon

Skład: Tarasiuk Andrzej, Sawczuk Karol, Nowicki Michał, Stoma Michał, Kubicki Marcel, Wawryszewicz Kacper, Jastrzębski Gabriel, Kowaluk Szymon, Dac Mikołaj, Caban Michał, Jaszczuk Dawid, Sitniczuk Kacper, Józefczuk Maciej.