Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

Twierdza Kobylany - Lutnia Piszczac

Kliknij aby powiększyćW dniu 9 czerwca na boisku sportowym w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy Twierdzą Kobylany a Lutnią Piszczac. Od pierwszej minuty w meczu prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, lecz piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki.  Po kilku składnych akcjach Twierdzy, wreszcie objęliśmy prowadzenie po zamieszaniu w polu karnym i strzale Michała Nowickiego. Dalsza część meczu to przewaga naszej drużyny i stwarzanie sobie coraz to groźniejszych akcji. Tracimy bramkę po błędach indywidualnych, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Po bramce Twierdza dalej atakuje i przeprowadza piękną akcję lewą stroną boiska autorstwa Kacpra Sitniczuka, Szymona Kowaluka oraz Michała Stomy, po czym Michał Stoma dośrodkowuje piłkę w pole karne a Michał Nowicki dostawia odpowiednio stopę i prowadzimy 2:1. Długo musieliśmy czekać na kolejną bramkę, ale się doczekaliśmy i strzelamy bramkę autorstwa Michała Nowickiego, Michał strzela 3 bramkę w meczu, czym kompletuje hattricka w meczu.

Tak kończymy rundę wiosenną oraz cały sezon plasując się na 4 pozycji w tabeli z dorobkiem 24 punktów. Jest to okazały wynik w pierwszym sezonie Twierdzy. Drużyna będzie się teraz regenerowała a w dalszej części przygotowywała do następnego sezonu. Wielkie brawa zawodnikom za walkę do końca sezonu. Podziękowania za leczne przybycia na mecze należą się rodzicom.  

Bramki: Michał Nowicki x 3

Skład: Krystian Myśliwiec, Marcel Kubicki, Karol Sawczuk, Michał Nowicki, Michał Stoma, Kacper Wawryszewicz, Gabriel Jastrzębski, Szymon Kowaluk, Mikołaj Dac, Michał Caban, Maciej Józefczuk, Dawid Jaszczuk, Andrzej Tarasiuk, Kacper Sitniczuk, Szymon Chuda.