OBÓZ PIŁKARSKI KS TWIERDZA KOBYLANY W BURZENINIE

Kliknij aby powiększyćW dniach 17-22 lipca odbył się obóz piłkarski młodych zawodników klubu piłkarskiego Twierdza Kobylany w Ośrodku "Sportowa Osada" w Burzeninie k. Sieradza. W obozie uczestniczyło 15 zawodników oraz 2 osoby Kadry. Obóz miał za zadanie poprawić zdolności motoryczne poszczególnych zawodników oraz umiejętności techniczne i taktyczne.

>>> Galeria zdjęć <<<Kliknij aby powiększyć

Zawodnicy od początku przyjazdu odbywali jeden trening  dziennie oraz uczestniczyli w grze kontrolnej wewnątrzklubowej. Dodatkowo zagrali mecz sparingowy z inną grupą znajdującą się w Ośrodku. Sparing był rozgrywany z grupą z Krakowa, mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla Twierdzy po pięknej grze i wykorzystywaniu sytuacji przez naszych zawodników. Oprócz treningów młodzicy korzystali również z wielu atrakcji takich jak: park linowy, quady, ścianka wspinaczkowa, wojskowy tor przeszkód oraz z sali gier.

Kliknij aby powiększyćZawodnicy także mogli korzystać z podstawowych udogodnień obiektu takich jak: boisko o sztucznej nawierzchni, boiska do piłki plażowej, badmintona czy też zjeżdżalnie i huśtawki. W ciągu dnia obowiązywały nas trzy posiłki o stałych porach dnia. W ostatnim dniu pobytu zamiast kolacji zaplanowaliśmy ognisko i ciepłe kiełbaski. Młoda Twierdza po ognisku zaczynała się pakować, by z rana opuścić ,,Sportową Osadę’’ i zakończyć obóz piłkarski. Zawodnicy po tak intensywnych 5 dniach nie ukrywali, że są już zmęczeni, lecz wszyscy byli zadowoleni z całego pobytu w Ośrodku.

Serdecznie Dziękujemy Fundacji Grupy PERN
za sponsorowanie Klubu Sportowego Twierdza Kobylany – młodziki
działającego przy Gminnym Centrum Kultury.