Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

AP TOP 54 Biała Podlaska II - Twierdza Kobylany

Kliknij aby powiększyćW dniu 8 września o godzinie 10:00 na boisku sportowym w AP TOP 54 w Białej Podlaskiej odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika starszego pomiędzy AP TOP 54 Biała Podlaska II a Twierdzą Kobylany.

Mecz zaczęliśmy od wysokiego pressingu i próbach odbioru piłki na połowie przeciwnika, przynosiło to skutek i stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe lecz brakowało wykończenia. Przeciwnik także próbował stwarzać akcje środkiem pola, lecz nasza drużyna od razu przejmowała piłkę i nie pozwalała na rozgrywanie piłki drużynie z Białej Podlaskiej. Po jednej z akcji lewym sektorem boiska nasz zawodnik został faulowany i został podyktowany rzut wolny. Do stałego fragmentu gry podszedł Szymon Kowaluk i pięknym strzałem pod poprzeczkę strzelił bramkę. Na drugą bramkę nie musieliśmy długo czekać, piękna akcja z prawej strony i strzał ,,marzenie’’ Karola Sawczuka dał prowadzenie na 2:0.

Dalsza część meczu to ciągła dominacja naszej drużyny i kolejne akcje i bramki. Ostatnie trzy bramki naszej drużyny to popis szybkości, techniki oraz umiejętności naszego napastnika Michała Nowickiego, który manewrował linię obrony przeciwnika i strzelił im trzy bramki. Dodajmy fakt, iż Michał w dwóch meczach strzelił już przeciwnikom 8 bramek!!! Końcowy gwizdek sędziego dał znak, że wygraliśmy z drużyną z Białej Podlaskiej. Cieszymy się z tego wyniku i liczymy na dalsze punkty w lidze.

TOP 54 BIAŁA PODLASKA II – TWIERDZA KOBYLANY   0:5 

Bramki: Szymon Kowaluk, Karol Sawczuk, Michał Nowicki x 3

Skład: Myśliwiec Krystian,  Sawczuk Karol, Nowicki Michał, Kubicki Marcel, Wawryszewicz Kacper, Kowaluk Szymon, Dac Mikołaj, Caban Michał, Jaszczuk Dawid, Sitniczuk Kacper, Chuda Szymon, Józefczuk Maciej, Tarasiuk Andrzej.