Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

Twierdza Kobylany - AP TOP 54 Biała Podlaska I

Kliknij aby powiększyćDnia 15 września o godzinie 10.00. na boisku w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika starszego pomiędzy Twierdzą Kobylany a Akademią Piłkarską TOP 54 Biała Podlaska. Od pierwszej minuty mecz był bardzo wyrównany, można powiedzieć, że nawet z lekką przewagą naszej drużyny. Stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji bramkowych, lecz piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Po akcji Szymona Kowaluka i przepięknym uderzeniu prostym podbiciem pod poprzeczkę prowadziliśmy 1:0.

Po bramce sytuacja się nie zmieniła i to Twierdza dalej stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Akcje tworzyły się dosłownie z każdych sektorów boiska. Bramkarz drużyny przeciwnej miał sporo do roboty, ale take miał dużo szczęścia, ponieważ piłka lądowała aż sześciokrotnie na poprzeczce bramki strzeżonej przez bramkrza drużyny przeciwnej. W drugiej odsłonie meczu gra naszego zespołu się nie zmieniła i to My kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Liczne sytuacje dały bramkę na 2:0 autorstwa Michała Nowickiego, który wykończył akcje po wygranym pojedynku szybkościowym. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Kolejne 3 punkty i wygrana z ciężkim przeciwnikiem.

W 3 meczach strzeliliśmy rywalom aż 15 bramek a straciliśmy 0 !!! Jest to dobry prognostyk przed następnymi meczami. Brawa należą się piłkarzom!! Zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się 22 września z Lutnią Piszczac na stadionie w Piszczacu.

Bramki: Kowaluk Szymon, Nowicki Michał.

Skład: Myśliwiec Krystian, Sawczuk Karol, Kubicki Marcel, Nowicki Michał, Stoma Michał, Wawryszewicz Kacper, Jastrzębski Gabriel, Kowaluk Szymon, Dac Mikołaj, Caban Michał, Jaszczuk Dawid, Sitniczuk Kacper, Józefczuk Maciej, Chuda Szymon.