FACEBOOK
BIP
BIP

Kolejna wygrana Twierdzy!!!

Kliknij aby powiększyćW dniu 22 września na boisku sportowym w Piszczacu odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika starszego pomiędzy Lutnią Piszczac, a Twierdzą Kobylany.

Mecz z Piszczacem zaczęliśmy bardzo ospale. Z każdą minutą się rozkręcaliśmy, lecz trzeba było co raz pobudzać naszą drużynę. Prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, co przełożyło się na bramki. Drużyna z Piszczaca w dużej części meczu nie potrafiła wyjść z piłką z własnej połowy boiska. Przeciwnik wybijał piłkę przed siebie a My próbowaliśmy konstruować akcję. Tego dnia nie szło nam totalnie z rozgrywaniem piłki. Warunki tego dnia nie pomagały na dokładne podania, zwody czy też dośrodkowania piłki. Próby akcji drużyny przeciwnej zostawały przejmowane przez Twierdzę i wykorzystywane w postaci bramki poprzez indywidualne umiejętności. W środku pola każdą akcję zaczynał Szymon Kowaluk, który przejmował piłki i nie pozwalał na rozwijanie się akcji drużyny Lutnii Piszczac.

Piękny wynik naszej drużyny, lecz naszą grę i wykończenie poszczególnych zawodników trzeba poprawić. Przywozimy cenne punkty z Piszczaca i walczymy dalej o niezbędne oczka w lidze. Wygrywamy 6:0, co na pewno jeszcze bardziej podbuduje naszych zawodników w dalszej walce o punkty w lidze młodzika starszego.

Bramki: Szymon Kowaluk x 2, Michał Nowicki x 3, Gabriel Jastrzębski.

Skład: Krystian Myśliwiec ,Karol Sawczuk ,Michał Nowicki ,Michał Stoma, Marcel Kubicki, Kacper Wawryszewicz, Gabriel Jastrzębski, Szymon Kowaluk, Mikołaj Dac, Michał Caban, Maciej Józefczuk, Dawid Jaszczuk, Andrzej Tarasiuk, Kacper Sitniczuk, Szymon Chuda.