FACEBOOK
BIP
BIP

Twierdza Kobylany - Olimpia Jabłoń

Kliknij aby powiększyćDnia 29 września o godzinie 10.00 na boisku w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika starszego pomiędzy Twierdzą Kobylany, a Olimpią Jabłoń. Od pierwszej minuty mecz był bardzo wyrównany, lecz to My mieliśmy sporo strat piłki i wiele niedokładnych podań.  Goście grali bardzo agresywnie, co przekładało się na dużą liczbę odbiorów drużyny z Jabłonia. Próby przebudzenia się zawodników nie dawały skutku, jednak to My otworzyliśmy spotkanie strzelając bramkę autorstwa Mikołaja Daca po wcześniejszym dokładnym dośrodkowaniu Michała Stomy.

Po strzelonej bramce sytuacja na boisku dalej się nie zmieniała i to Jabłoń zawsze był od Nas szybszy o krok. Agresywne granie, odbiory piłki a w konsekwencji kontry przeciwników przyniosły im bramkę strzeloną pięknym strzałem z rzutu wolnego. Bramkarz naszej drużyny był bez szans. Po pierwszej połowie był remis 1:1. W czasie przerwy wyjaśniliśmy sobie, co powinniśmy polepszyć w naszej grze w drugiej połowie.

Druga część meczu to przebudzenie się Twierdzy i bardzo dobra gra w każdej z formacji. Agresywna gra oraz ambicja dały dwie bramki. Pierwszą strzelił Szymon Kowaluk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Stomy, zaś drugi gol należał do naszego napastnika Michała Nowickiego, który otrzymał świetną piłkę prostopadłą od Szymona Kowaluka. Do końca meczu wynik już nie uległ  zmianie. Wygrywamy po bardzo ciężkim meczu. Kolejne 3 punkty na naszym koncie pomogły Nam utrzymać 1 miejsce w lidze młodzika starszego oraz fotel lidera.

Bramki: Dac Mikołaj, Kowaluk Szymon, Nowicki Michał.

Skład: Myśliwiec Krystian, Sawczuk Karol, Kubicki Marcel, Nowicki Michał, Stoma Michał, Wawryszewicz Kacper, Jastrzębski Gabriel, Kowaluk Szymon, Dac Mikołaj, Caban Michał, Jaszczuk Dawid, Sitniczuk Kacper, Józefczuk Maciej, Chuda Szymon.