Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

DZIEŃ KOBIET W GMINIE TERESPOL

Kliknij aby powiększyćW sobotę 9 marca 2019r. w Urzędzie Gminy Terespol odbyła się niezwykła uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Kobiet. Zebrane w tym szczególnym dniu Panie przywitała Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Dorota Szelest, Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Marek Kuć, składając najserdeczniejsze życzenia.

>>> Galeria zdjęć <<<

Kliknij aby powiększyćPo części oficjalnej nadszedł czas na widowisko teatralno -  muzyczne pt. „Taniec Wampirów” w wykonaniu grupy BIAŁE ANIOŁY działającej przy Gminnym Centrum Kultury.

Najbardziej wyczekiwanym przez Panie wydarzeniem był wyjątkowy recital pt. „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu Pana Tomasza Stockinger w towarzystwie pianisty Stefana Gąsieniec.

Kliknij aby powiększyćTomasz Stockinger  aktor związany z teatrem, kinem, telewizją, a także estradą. Jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawanych polskich aktorów. Współpracował teatrami Kwadrat, Scena Prezentacje, Syrena, Roma i Komedia. Najważniejsze filmy: Sto koni do stu brzegów, Bołdyn,  Znachor, Lata dwudzieste… lata trzydzieste, seriale: Dom, Rycerze i Rabusie, Pogranicze w ogniu, Zespół  adwokacki i Klan, który w tym roku wszedł w 20-ty rok emisji. Obecnie aktor występuje w warszawskiej Kamienicy, goszcząc też na wielu innych polskich scenach w repertuarze teatralnym i muzycznym. 

Stefan Gąsieniec - kompozytor, aranżer muzyczny, pianista, menedżer kultury. Wyróżniony w roku 2010 Nagrodą Specjalną Ministra Kultury Bogdana Zdrojewskiego za nieoceniony wkład w rozwój polskiej kultury. Komponował, aranżował i koncertował z większością gwiazd polskiej sceny muzycznej m.in.: Ewą Bem, Katarzyną Groniec, Krzysztofem Cugowskim, Grzegorzem Markowskim i wieloma innymi.

Panie zgromadzone na sali bardzo serdecznie i z owacjami na stojąco podziękowały za wspaniały i pełen humoru koncert.

Kliknij aby powiększyćUwieńczeniem wieczoru była słodka niespodzianka w postaci tortu „Z najlepszymi życzeniami od Wójta Gminy Terespol” oraz loteria finałowa.  Panie z gminy Terespol, które zapisały się na listę chętnych wzięły udział w losowaniu, w którym do wygrania były kosmetyki pielęgnacyjne.

Czas uroczystości przygotowanej z okazji Dnia Kobiet niespodziewanie szybko dobiegł końca. Na zakończenie Panowie wręczyli każdej z Pań tulipana. Mamy nadzieję, że wieczór ten okazał się być niezapomniany, mile wspominany, i że dostarczył Paniom wiele radości oraz pozytywnych wrażeń.