FACEBOOK
BIP
BIP

Łukasz i Kacper złotymi medalistami XXII Ogólnopolskich Igrzysk LZS

Pamiątkowe zdjęcie najlepszych zawodników kat. 55 i 61 kgW dniach 29-31 sierpnia w Siedlcach rozegrane zostały Finały XXII Ogólnopolskich Igrzysk LZS. W ramach bloku sportowego tej imprezy, rozegrane zostały Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS kobiet i mężczyzn do 17 lat. W zawodach wystąpiło trzech reprezentantów sekcji podnoszenia ciężarów GCK Kobylany.

Bracia Łukasz i Kacper Boguszowie okazali się najlepszymi zawodnikami w swoich kategoriach wagowych. Łukasz, z wynikiem 162kg w dwuboju w kategorii wagowej do 55 kg, natomiast Kacper w kat. 61kg z wynikiem 183 kg. Niestety niepowodzeniem start w zawodach zakończył trzeci z naszych reprezentantów – Bartosz Niczyporuk, który po uzyskaniu 78 kg w rwaniu, nie zaliczył żadnego podejścia w podrzucie i nie został sklasyfikowany w  dwuboju.