ODJAZDOWY DZIEŃ DZIECKA W GMINIE TERESPOL!

Kliknij aby powiększyćZa nami dwa dni pełne uśmiechu i radości. A to za sprawą Wesołego Busika, który z okazji DNIA DZIECKA przemierzał drogami wszystkich miejscowości gminy Terespol.

Tradycyjnie 1 czerwca obchodzone jest jedno z najważniejszych dni w roku. Rodzice obdarowują swoje pociechy upominkami, organizują wyjazdy i inne atrakcje, a w wielu miastach i miasteczkach przygotowywane są wyjątkowe festyny dla dzieci. Tegorocznie święto nie mogło się jednak odbyć tak hucznie jak dotychczas, ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią COVID – 19. My jednak znaleźliśmy sposób by świętować ten wyjątkowy dzień.

>>> Galeria zdjęć - dzień pierwszy <<<

>>> Galeria zdjęć - dzień drugi <<<

Kliknij aby powiększyćW dniach 1 - 2 czerwca pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach zgodnie z hasłem: #ZOSTAŃwDOMU my przyjedziemy do Ciebie! wybrali się bardzo oryginalnym wesołym busikiem w turnee ze słodkościami po wszystkich miejscowościach Gminy Terespol. Trasa pierwszego dnia przejazdu wiodła przez:

Małaszewicze Małe, Małaszewicze Duże, Kobylany, Małaszewicze, Zastawek, Podolankę, Kol. Dobratycze, Kołpin – Ogrodniki, Żuki, Murawiec, Michalków, Lebiedziew i Polatycze.

Kliknij aby powiększyćDrugiego dnia odwiedziliśmy:

Łobaczew Duży, Łobaczew Mały, Lechuty Duże, Lechuty Małe, Samowicze, Kukuryki, Kuzawkę, Neple, Starzynkę, Krzyczew, Bohukały, Łęgi i Koroszczyn.

Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia była Dyrektor Gminnego Centrum Kultury – Dorota Szelest, która aktywnie włączyła się w akcję, dzielnie towarzysząc pracownikom i witając Kliknij aby powiększyćserdecznie wszystkich, którzy wyszli na ulice, by wspólnie z nami i swoimi pociechami uczestniczyć w tym niecodziennym wydarzeniu. Niewątpliwie największą atrakcję dzieciom sprawiła nasza gminna maskotka LISEK, który częstował wszystkich słodyczami z koszyczka. Sporo uśmiechu, szczególnie wśród dorosłych, wywoływał nasz kolorowy, balonowy, wesoły busik.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy się nareszcie spotkać z naszymi mieszkańcami i podarować choć namiastkę radości, w dobie ograniczającej nas pandemii. Dziękujemy, Kliknij aby powiększyćże byliście z nami w te dni pomimo niesprzyjającej pogody. Miłym zaskoczeniem dla nas były zabawne reakcje kierowców ciężarówek i aut osobowych na trasie przejazdu, propozycja szczepienia lisa w Koroszczynie, roześmiane grupy „pościgowe” i zabawne momenty na rowerach w Małaszewiczach, sesja zdjęciowa w lesie w Bohukałach z „goniącymi” nasz korowód turystami,  czy pozujący w Łęgach pies.

Kliknij aby powiększyćDziękujemy za miłe słowa i wszystkie komentarze na naszym Fanpage! Za uśmiech, emocje, opisy przeżyć wewnętrznych naszych małych bohaterów dnia: „Julcia nawet przed spaniem wspominała, że był lissss i był duziiii i fanyyy baldzo”, oraz za śliczny mały bukiecik stokrotek, który dostaliśmy w Neplach od małej Majeczki!

Nasze drogie dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka jeszcze raz życzymy Wam:

Wszystkiego najlepszego!

By to czego pragniecie, wreszcie się spełniło!

Niech w Waszych serduszkach tylko radość gości,

Dużo zdrowia, szczęścia i masę słodkości!