FACEBOOK
BIP
BIP

IV TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY TERESPOL W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

20 września w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach rozegrany został IV Turniej o Puchar Wójta Gminy Terespol w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście wystąpiło 69 sztangistek i sztangistów z 9 klubów z terenu województwa lubelskiego. Zawodnicy rywalizowali w punktacji Sinclaira w dwóch kategoriach wiekowych do 17 i 20 lat oraz w klasyfikacji drużynowej.

Na pomoście w Małaszewiczach padło wiele rekordów życiowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy GCK Kobylany. W kategorii wiekowej do 17 lat chłopców II miejsce wywalczył Hubert Harasimiuk, VI lokatę zajął Marek Sprychel, wsród 20-latków IV był Damian Dołęga. Drużyna w składzie: Natalia Dołęga, Julia Popis, Klaudia Pilipczuk, Magda Pietruczuk, Mateusz Milewicz, Damian Dołęga, Hubert Harasimiuk i Marek Sprychel wywalczyła II miejsce ze stratą 14,3 pkt do zespołu Znicza Biłgoraj. Najlepsi zawodnicy turnieju oraz najlepsze drużyny otrzymali puchary i nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Terespol – Pana Krzysztofa Iwaniuka.