FACEBOOK
BIP
BIP

CZWARTY TYTUŁ KACPRA

Kliknij aby powiększyćW dniach 8-11 października w Gdańsku rozegrane zostały  24. Mistrzostwa Polski Juniorek i 64. Juniorów dla lat 20 w podnoszeniu ciężarów. Bardzo dobrze w zawodach zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący sekcję podnoszenia ciężarów, działającą przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach.

Po trzech wcześniejszych zwycięstwach w młodszych kategoriach wiekowych, tytuł Mistrza Polski Juniorów, wywalczył Kacper Kliknij aby powiększyćBogusz występujący w kategorii wagowej do 61 kg. W swoim występie uzyskał 203 kg.

Na piątej pozycji, z „małym” medalem za rwanie, rywalizację w kat. 73 kg z wynikiem 230 kg, ukończył Sebastian Kłos. VI miejsce w kat. 89 kg z wynikiem 231 kg wywalczył Bartłomiej Greczuk. Niestety nie udał się start czwartemu  naszemu reprezentantowi Hubertowi Myciowi, który  nie zaliczył żadnego podejścia w podrzucie, a po rwaniu zajmował wysoką VI lokatę.