Podziękowania za osiągnięcia sportowe Sekcji Podnoszenia Ciężarów

Kliknij aby powiększyć„Sukcesu nie mierzy się ilością pucharów,
ale tym jaki dystans musiałeś przebyć,
aby dotrzeć w miejsce,
w którym jesteś teraz”

Sport ma niesamowity wpływ na rozwój fizyczny jak i psychiczny człowieka. O ile motywacja na początku jest potrzebna, o tyle w późniejszym czasie dużą rolę odgrywa samodyscyplina.

Doskonale wiedzą o tym nasi sztangiści z Sekcji Podnoszenia Ciężarów, działającej przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach, którzy w ostatnim czasie znaleźli się na najwyższym podium podczas zawodów sportowych na szczeblu ogólnopolskim.

Kliknij aby powiększyć22 października 2020 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol odbyło się spotkanie z Sekcją Podnoszenia Ciężarów, podczas którego Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, Sekretarz Gminy Danuta Wowczeniuk oraz Dyrektor GCK Dorota Szelest złożyli serdeczne podziękowania za godne reprezentowanie swojego klubu i społeczności Gminy Terespol. Ponadto przekazali życzenia dalszego rozwoju, zdrowia, pogody ducha, niesłabnącej energii oraz kolejnych znaczących dokonań i sukcesów sportowych.

W ramach podziękowań zawodnicy otrzymali listy gratulacyjne oraz nagrody uznania.