Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

GMINNY DZIEŃ RODZINY - KOBYLANY 2016

Kliknij aby powiększyćZa nami dwa gorące dni pikniku motocyklowego, którego uwieńczeniem był Gminny Dzień Rodziny. Wspólne święto, które tego dnia połączyło wszystkich rodziców, dzieci, rodzeństwo, dziadków, ciocie i wujków odbyło się 5 czerwca 2016r. na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku
w Kobylanach. Organizatorem imprezy była Gmina Terespol oraz Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach.

Kliknij aby powiększyćW programie imprezy były m. in. występy grup i zespołów działających przy GCK, tj.: Grupa "The East Border Crew", Zespół Tańca Ludowego "Obertas", Zespół „Łobaczewianki” oraz „Białe Anioły”.

Kwintesencją wieczoru był koncert znanej gwiazdy Disco Polo EXTAZY, który przyciągnął rzeszę fanów. Ku zaskoczeniu lidera grupy publiczność wykazała się nie tylko znajomością tekstów do wszystkich utworów, które tego wieczoru gwiazda miała w swoim repertuarze, ale również fantastycznym serdecznym przyjęciem.

Kliknij aby powiększyćWszyscy, którzy przybyli na Gminny Dzień Rodziny mieli okazję skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Organizatorów, m.in.: bezpłatnego wesołego miasteczka, zabaw z animatorami, mini gastronomii, stoisk z watą cukrową i lodami oraz stoisk z zabawkami. Dodatkowo każdy z dorosłych i dzieci mógł wziąć udział w konkursach przygotowanych przez animatorów, jak również przez lidera grupy break Dance Andrzeja Homziuka, który testował sprawność przede wszystkim rodziców w rytmicznych układach połączonych z muzyką. Swoje akrobatyczne ewolucje break dance miały okazję zaprezentować zarówno mamusie, jak i tatusiowie wybrani spośród publiczności.Kliknij aby powiększyć

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy tak licznie przybyli, aby wspólnie świętować Gminny Dzień Rodziny w miłej, rodzinnej i ciepłej atmosferze. Mamy nadzieję, że był to dzień pełen wrażeń, w którym złe troski i smutki odeszły w niepamięć.

M. Jaszczuk