III LETNI FESTIWAL BIEGÓW „WROTA WOLNOŚCI” 2015

W dniu 13.09.2015r. w Kobylanach odbył się III letni Festiwal Biegów „Wrota wolności”. W tym roku do ośmiu kategorii zgłosiło się 227 zawodników.

Wszyscy, którzy dotarli do mety otrzymali pamiątkowe medale, a na zwycięzców czekały ufundowane przez Organizatorów puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczali przedstawiciele gminy Terespol: Wójt Krzysztof Iwaniuk, Przewodniczący Rady Gminy Mieczysław Romaniuk oraz Sekretarz Bogdan Daniluk. Bezpośrednio po dekoracji zwycięzców spośród wszystkich uczestników biegów rozlosowane zostały nagrody niespodzianki.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

>>> Wyniki biegów <<<

Dodatkową atrakcją imprezy był Pokaz Edukacyjno - Kulinarny "Patelnia Plenerowa", który wzbudził ogromne zainteresowanie ze względu na atrakcyjność serwowanych potraw, ich walorów smakowych jak i dużą dynamikę pracy kucharzy. Na patelni przygotowany był posiłek regeneracyjny dla uczestników biegów oraz do degustacji wszystkim przybyłym na imprezę gościom. Oprócz tego najmłodsi mogli wziąć udział w zabawach prowadzonych przez animatorów dobrej zabawy oraz bezpłatnie skorzystać z urządzeń rekreacyjnych przy Prochowni, m.in.: dmuchanej zjeżdżalni i basenu z piłeczkami.

Organizatorzy III letniego Festiwalu Biegów Wrota wolności” 2015 r. dziękują za wsparcie w organizacji pracownikom UG Terespol, za pomoc przy zabezpieczeniu imprezy służbom mundurowym Policji oraz firmie Diamed z Lubartowa za zabezpieczenie medyczne.