Rodzinny Piknik Koszyczkowy w Koroszczynie

15 lipca 2023r. w świetlicy wiejskiej w Koroszczynie odbył się rodzinny piknik, którego inicjatorkami było Koło Gospodyń Wiejskich Koroszczyn. Swoją obecnością tego dnia zaszczycił organizatorów Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk. Na uczestników czekało sporo atrakcji, m.in. bezpłatne dmuchańce, wata cukrowa i grill.

Podczas spotkania można było degustować lokalne potrawy przygotowane przez Panie z koła, a ponadto pobiesiadować i pośpiewać przy ognisku.

Koła Gospodyń Wiejskich mają bardzo duży wkład w pozytywne postrzeganie wsi. Są jedną z najbardziej rozpowszechnionych i aktywnych organizacji na obszarach wiejskich. Mają również szczególną zasługę w działaniach na rzecz poprawy poziomu życia na wsi. Serdecznie dziękujemy KGW Koroszczyn za podtrzymywanie tradycji kulturowych i folklorystycznych poprzez organizowanie szeregu imprez i inicjatyw zrzeszających i integrujących lokalną społeczność.