Warsztaty LEGO® w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kobylanach

Duńskie Klocki Lego podbijają świat już od 1947 roku pobudzając wyobraźnię nie tylko najmłodszych ale również starszych dzieci i dorosłych. Ich magia tkwi w tym, że stanowią doskonałą formę wspólnej zabawy, która potrafi trwać godzinami. I nie chodzi tu tylko o gotowe zestawy, które składa się według instrukcji, bowiem dzięki wyobraźni można tchnąć w klocki nowe życie, budując i tworząc własne projekty, urozmaicając tym samym zabawę praktycznie za każdym razem.

23 sierpnia 2023r. w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Kobylanach odbyły się warsztaty klocków LEGO®, które poprowadziła Pani instruktor „Edukido warsztaty z klockami lego – Międzyrzec Podlaski i okolice”

Zajęcia Edukido to zawsze świetna zabawa, a przy okazji...

- odkrywanie nowych rzeczy o sobie i świecie

- logiczne i kreatywne myślenie

- wspólne rozwiązywanie problemów

- poznawanie podstaw techniki

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i mamy nadzieję, że warsztaty sprawiły wszystkim mnóstwo radości i wywołały masę pozytywnych wrażeń.