- 1534 czytań
- 2422 czytań
Nudy w ferie zimowe nie da się sztucznie zapełnić, ale można ją twórczo wykorzystać i spożytkować, m.in. na zajęciach organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Kobylanach.
W tym roku, w drugim tygodniu ferii Organizatorzy przygotowali szereg spotkań i zajęć dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Terespol. W programie znalazło się m.in. OGNISKO z atrakcjami, które zorganizowane było przy Prochowni w Kobylanach.
- 1645 czytań
- 1717 czytań
- 1357 czytań







