Kliknij aby powiększyć

MECZ KS TWIERDZA KOBYLANY - ORZEŁ CZEMIERNIKI

POŻEGNANIE LATA W RYTMIE DISCO
  • 1191 czytań

Kliknij aby powiększyćJesienna słota zdecydowanie zdominowała pierwszą połowę września, jednak nie przeszkodziło to miłośnikom dobrej zabawy, którzy w sobotę 16 września zgromadzili się w Kobylanach by Pożegnać lato w rytmie Disco i bawić się z TOPowymi formacjami Disco Polo!

LKS SŁAWATYCZE - TWIERDZA KOBYLANY 1:2
  • 3393 czytań

W dniu 10 września na boisku sportowym w Sławatyczach odbył się mecz o mistrzostwo klasy A pomiędzy LKS Sławatycze a Twierdzą Kobylany. Od pierwszej minuty spotkania gospodarze starali się jak najszybciej strzelić bramkę i uspokoić wynik. Po kilku nieudanych próbach goście zaczęli przejmować inicjatywę w meczu. Liczne ataki przyniosły efekt w postaci bramki Karola Nowickiego, który strzałem po długim rogu bramki pokonał bramkarza drużyny przeciwnej. Do przerwy był wynik 1:0 dla Twierdzy.

V Letni Festiwal Biegów "WROTA WOLNOŚCI" - KOBYLANY 2017
  • 1637 czytań

Kliknij aby powiększyćW tym roku V edycja Letniego Festiwalu Biegów „Wrota Wolności” odbyła się 10 września 2017r. Organizatorem imprezy było Gminne Centrum Kultury oraz Urząd Gminy Terespol z siedzibą w Kobylanach.

TWIERDZA KOBYLANY - VICTORIA PARCZEW 3:3
  • 1232 czytań

W dniu 3 września na boisku przy pomniku "Wrota Wolności" odbył się mecz o mistrzostwo klasy A pomiędzy Twierdzą Kobylany, a Victorią Parczew. Od pierwszej minuty spotkania mecz był wyrównany. Po rozpoznaniu przeciwnika Twierdza zaczęła atakować i przejmować inicjatywę w meczu. Po kilku składnych akcjach Twierdza miała szansę na strzelenie gola, jednak to goście wykorzystali błąd w obronie i strzelili pierwsi bramkę.