28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!

Wielkimi krokami zbliża się
28. Finał
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

❤️❤️❤️

Wspierając tę szlachetną inicjatywę przekazujemy na licytację
płyty i autografy gwiazd
zeszłorocznej edycji Festiwalu
"Kultura bez Granic"

Gadżety przekazujemy do sztabu
WOŚP w Białej Podlaskiej,

gdzie będzie można je licytować
w niedzielę na Placu Wolności!

Koncert: MAGDA STECZKOWSKA - Kolędy i pastorałki

Kliknij aby powiększyćKażdy z nas przeżywa okres świąt w sposób indywidualny, jest to czas bardzo magiczny, radosny i pełen refleksji.

W ubiegłą niedzielę 5 stycznia 2020r. dodatkowo umiliśmy ten czas, bowiem spędziliśmy wieczór w wyjątkowym towarzystwie, które zapewnił Nasz gość specjalny Pani Magda Steczkowska - wokalistka, autorka tekstów, która ma na swoim koncie 4 solowe płyty. We wrześniu 2018r. ukazał się jej piąty album z najpiękniejszymi piosenkami z polskich seriali zatytułowany „SeriaLove”.

Przed rozpoczęciem solowej kariery współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. W niedzielę wystąpiła w świątecznym kolędowym repertuarze.

Koncert - MAGDA STECZKOWSKA - KOLĘDY I PASTORAŁKI

VII Powiatowy Noworoczny Przegl�d Kol�d i Pastora�ek - Kobylany 2020
BOŻE NARODZENIE 2019

To już ostatnie w tym roku Czwartkowe Szaleństwo w Bibliotece!

Kliknij aby powiększyćOstatnie w tym roku czwartkowe szaleństwo w Bibliotece dobiegło końca. Tym razem w świątecznym klimacie. Na początku uczestnicy zapoznali się z legendami, recepturą i tradycjami wypiekania pierników, a chwilę później rozpoczęła się twórcza i kreatywna zabawa - dekorowanie świątecznych pierników.

Na zakończenie wszystkie przyozdobione pierniki zostały zapakowane w ozdobną folię. Mamy nadzieję, że taka słodka niespodzianka pod sprawi radość wszystkim domownikom.