Sprawozdanie z działalności Sekcji Podnoszenia Ciężarów za rok 2019

Kobylany, 30.01.2020r.

Sprawozdanie z działalności
Sekcji Podnoszenia Ciężarów za rok 2019

W 2019 roku treningi sekcji podnoszenia ciężarów prowadzone były w siłowni oraz   w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach. Celem zajęć była nauka i doskonalenie techniki dwuboju olimpijskiego oraz doskonalenie sprawności ogólnej i specjalnej do podnoszenia ciężarów. Treningi odbywały się pięć razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku  w godzinach 13.30-16.30).

Turniej piłki nożnej halowej w Piszczacu

Kliknij aby powiększyćDnia 11.01.2020r. odbył się turniej piłki nożnej halowej w Piszczacu rocznika 2010 i młodsi. Do turnieju przystąpiliśmy w dwóch składach, które rywalizowały w dwóch grupach. W każdej grupie zostało umieszczonych po 6 zespołów.

I grupa:
Twierdza Kobylany I, UKS Jedynka Terespol I, UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski I, Lobos Kodeń I, Red Sielczyk I, Lutnia Piszczac I

II grupa:
Twierdza Kobylany II, UKS Jedynka Terespol II, UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski II, Lobos Kodeń II, Red Sielczyk II, Lutnia Piszczac II

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

INFORMACJA DO MIESZKAŃCÓW WSI ŁOBACZEW MAŁY

Ferie Zimowe z Gminnym Centrum Kultury

Kliknij aby powiększyćPierwszym punktem tygodniowego planu była gra terenowa pn. „Twierdza Pełna Tajemnic”, która odbyła się w obiekcie Dzieło Międzyfortowe Kobylany I. Uczestnicy spotkania posługując się mapą musieli odnaleźć punkty, w których znajdowały się ukryte koperty - wskazówki do dalszego postępowania. Ponadto w każdym z zaznaczonych punktów na mapie można było uzyskać ciekawe informacje o konstrukcji Dzieła Międzyfortowego oraz o jego przeznaczeniu w okresie II wojny światowej. Była to przy okazji spora dawka ciekawej, tajemniczej historii zabytkowego obiektu.  Dodatkową atrakcją było strzelanie z łuku oraz ognisko z kiełbaskami na świeżym powietrzu.

Forotelacje w ferii zimowych z GCK