CZWARTKOWE SZALEŃSTWO Z BIBLIOTEKĄ

MECZ: KS TWIERDZA KOBYLANY - PERŁA SŁAWATYCZE

ŚWIETNY START NASZYCH SZTANGISTÓW

Podium młodzików w klasyfikacji SinclairaW dniach 05-06.10.2019r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Reymonta odbył się VIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Terespol połączony z Mistrzostwami Województwa Lubelskiego w podnoszeniu ciężarów. W zawodach wystąpiło 58 zawodniczek i zawodników z klubów z terenu województwa lubelskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nich zawodnicy reprezentujący sekcję podnoszenia ciężarów działającą przy Gminnym Centrum Kultury.

Czerwone Szpileczki” w Teatrze Buffo w Warszawie

Kliknij aby powiększyć12 października Koło Gospodyń Wiejskich z Małaszewicz wyruszyło do Warszawy, aby obejrzeć musical „Polita” w Studio Buffo. Spektakl niezwykle przypadł do gustu wszystkim paniom, zachwycając niezwykle nowatorskim przedstawieniem historii znanej polskiej aktorki Poli Negri.

Piękna muzyka i niesamowity głos Nataszy Urbańskiej, która podobnie jak inni aktorzy oczarowała także grą aktorską, przeniosła panie do zupełnie innej rzeczywistości. Niesamowite wrażenie potęgowały obrazy 3D, a także spadające konfetti czy bryza morska, którą znakomicie odczuły zasiadające w pierwszych rzędach mieszkanki Małaszewicz. Śpiew, taniec, muzyka i wyjątkowo ciekawa historia życia popularnej niegdyś aktorki zrobiły  na paniach ogromne wrażenie, przekonując bez wątpienia do kolejnych wizyt w teatrze.

Szkolenie BLGD

Wystawa "ZŁAMANE SKRZYDŁA" - Lotnisko w M-czach w okresie II wojny światowej

Zapraszamy do zwiedzania wystawy oraz Dzieła Międzyfortowego Kobylany I.
Obiekt czynny będzie do 12 listopada 2019.
Grupy zorganizowane prosimy o uprzedni kontakt pod nr telefonu 83 411 20 67.