Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
KONKURS PLASTYCZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
  • 691 czytań
KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Kiermasz Bożonarodzeniowy 13.12.2015


Wycieczka do Kozłówki koła plastycznego działającego przy GCK - 29.11.2015
WARSZTATY WOKALNE W ŚWIETLICY W KOROSZCZYNIE
  • 587 czytań

Warsztaty muzyczne uczą ważnych rzeczy w muzyce, takich jak: współbrzmienie akustyczne, współpraca w zespole, skupienie, odpowiedzialność. Dodatkowo kształtuje się samodyscyplinę i samozaparcie wynikające z chęci i radości wspólnego muzykowania. Okazją do tego, by się o tym przekonać były bezpłatne warsztaty muzyczne, które odbyły się 29 listopada 2015 r. w świetlicy wiejskiej w Koroszczynie. Pomysłodawcą warsztatów był Pan Andrzej Maziejuk, opiekun muzyczny zespołu młodzieżowego Hard Gock, działającego przy Gminnym Centrum Kultury.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<


IV TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY TERESPOL W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW
  • 569 czytań

20 września w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach rozegrany został IV Turniej o Puchar Wójta Gminy Terespol w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście wystąpiło 69 sztangistek i sztangistów z 9 klubów z terenu województwa lubelskiego. Zawodnicy rywalizowali w punktacji Sinclaira w dwóch kategoriach wiekowych do 17 i 20 lat oraz w klasyfikacji drużynowej.

>> GALERIA ZDJĘĆ <<


III PÓŁMARATON "DO CIEBIE MATKO BIEGNĘ..."
  • 513 czytań

W dniu 20 września 2015r. w Małaszewiczach po raz trzeci odbyła się pielgrzymka do Królowej Podlasia - Półmaraton „Do Ciebie Matko biegnę…”. Organizatorem imprezy był Komitet w składzie: Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Kodniu, Parafia pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Małaszewiczach, Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kodniu, Gmina Terespol oraz Gminne Centrum Kultury w Kobylanach. Pielgrzymka tradycyjnie rozpoczęła się Mszą świętą w kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Małaszewiczach. Trasa Półmaratonu wiodła przez drogi gminne w Małaszewiczach oraz powiatowe przez Zastawek, Kożanówkę i Kopytów.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<