Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

INFORMACJA

INFORMACJA

W związku ze złożonymi skargami do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie przez Radnego Gminy Terespol Łukasza Draguna na decyzje Dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach z dnia 27 września 2016r. dotyczące nieudzielenia informacji publicznej informujemy, iż w obu przypadkach Sąd odrzucił skargi Radnego Gminy Terespol Łukasza Draguna.

 


SPRAWOZDANIE ROCZNE ZESPOŁU "BIAŁE ANIOŁY"
  • 1368 czytań

Kobylany, 10.01.2017r.

Sprawozdanie z działalności Zespołu "Białe Anioły"
za 2016 rok

Spotkania członków zespołu teatralnego „Białe Anioły” odbywały się w piątki, zgodnie z przyjętym harmonogramem. Na zajęcia uczęszczali uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz młodzież z gminy Terespol.

Teatr w życiu młodego człowieka jest bardzo ważnym czynnikiem wspomagającym rozwój osobowości, aktywności i twórczości. Zajęcia teatralne poszerzają i kształtują wiedzę ucznia, rozwijają zainteresowania, umacniają wiarę w siebie, teatr bowiem uczy myślenia i sprawia, że stajemy się bardziej otwarci na świat i ludzi. Zajęcia teatralne są alternatywą do zagospodarowania czasu wolnego dzieciom tak, by po zakończeniu lekcji nie przesiadywały zbyt długo przed ekranem komputera lub telewizora.


SPRAWOZDANIE ROCZNE LOKALNYCH ANIMATORÓW SPORTU
  • 1096 czytań

Kobylany, 29.12.2016r.

Sprawozdanie z działalności Lokalnych Animatorów
Sportu za 2016 rok

2016 roku na kompleksie boisk przy Z.S im. Orła Białego w Kobylanach „Moje Boisko ORLIK 2012” oraz na boisku przy Z.S. im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach prowadzone były zajęcia sportowe dofinansowane w ramach projektu „Lokalny Animator Sportu” przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej w Pucku. Celem zajęć była nauka i doskonalenie technik gry w piłkę nożną, siatkową i koszykową, badmintona, tenisa stołowego, ponadto organizowane były zabawy i gry sportowe. Zajęcia indywidualne w Kobylanach odbywały się codziennie od godziny 15.00 do 20.00, natomiast zajęcia grupowe odbywały się systematycznie dwa razy w tygodniu przez cały okres funkcjonowania „Orlika”.


Spotkanie opłatkowe Klubu Seniora Złoty Wiek w Małaszewiczach - 03.01.2017
SPRAWOZDANIE ROCZNE SEKCJI PODNOSZENIA CIĘŻARÓW
  • 1407 czytań

Małaszewicze, 29.12.2016r.

Sprawozdanie z działalności sekcji podnoszenia ciężarów
GCK Kobylany za 2016 rok

W 2016 roku treningi sekcji podnoszenia ciężarów prowadzone były w siłowni oraz w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach. Celem zajęć była nauka i doskonalenie techniki dwuboju olimpijskiego oraz doskonalenie sprawności ogólnej i specjalnej do podnoszenia ciężarów. Zajęcia prowadziło 2 trenerów, treningi odbywały się pięć razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku  w godzinach 13.30-16.30).


ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby posłuchać płyty HARD GOCK