Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

OBCHODY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA W GMINIE TERESPOL
  • 1360 czytań

Kliknij aby powiększyćPierwsze dni maja w Polsce od wieków kojarzone są ze świętem patriotyzmu i pamięci o naszej ojczyźnie – rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz Narodowym Dniem Flagi Narodowej. W tym roku w Gminie Terespol obchody 226. rocznicy połączono z Gminnym Dniem Strażaka. W 2017 r. obchodzimy również Jubileusz 25lecia Gminy Terespol.

>>> Galeria zdjęć <<<


MATEUSZ Z BRĄZOWYM MEDALEM W RWANIU
  • 1200 czytań

Kliknij aby powiększyćW dniach 28-30 kwietnia w hali sportowej im. Janusza Kowalczyka przy Gimnazjum nr 2 w Łukowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w podnoszeniu ciężarów. Brązowy medal w rwaniu w kategorii wagowej do 69 kg wywalczył zawodnik GCK Kobylany – Mateusz Milewicz, który w tym boju uzyskał 100 kg. Niestety po słabym występie w podrzucie nie utrzymał pozycji na podium i dwubój ukończył na piątym miejscu z wynikiem 215 kg.


IV PIKNIK MOTOCYKLOWY - WSCHODNI HORYZONT

Kliknij aby powiększyć


Puchar Starosty Lubelskiego i Memoriał Wacława Czuraka w podnoszeniu ciężarów
  • 1057 czytań

Kliknij aby powiększyćW dniach 8-9 kwietnia br. w Zespole Szkół Techniki Rolniczej im. Witosa w Piotrowicach rozegrano Puchar Starosty Lubelskiego i Memoriał Wacława Czuraka w podnoszeniu ciężarów. W imprezie wystartowało 52 zawodniczki i 99 zawodników z 12 klubów woj. lubelskiego.

W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący Gminne Centrum Kultury w Kobylanach. Padały rekordy życiowe i uzyskano wiele wartościowych wyników.


MECZ KS TWIERDZA KOBYLANY - KRZNA RZECZYCA

Kliknij aby powiększyć


MECZ ROSKOSZ-GRABANÓW - KS TWIERDZA KOBYLANY

Kliknij aby powiększyć