Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

SEBASTIAN IDZIE W ŚLADY SIOSTRY
  • 1108 czytań

Kliknij aby powiększyćBardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kobylanach podczas rozegranych w Siedlcach w dniach 4-7 maja Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS do 15 i 17 lat.

Złoty medal w kategorii do 69 kg w grupie młodzików (15 lat) wywalczył Sebastian Kłos, młodszy brat Patrycji – wielokrotnej medalistki Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych oraz reprezentantki Polski.


MECZ KS TWIERDZA KOBYLANY - RED SIELCZYK

Kliknij aby powiększyć


PIKNIK Z KSIĄŻKĄ
OGŁOSZENIE - GMINNY DZIEŃ RODZINY

Ogłoszenie

Zapraszamy do składania ofert na imprezę plenerową "Gminny Dzień Rodziny":

>>> Konkurs na stoiska do prowadzenia działalności handlowej <<<


OBCHODY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA W GMINIE TERESPOL
  • 1376 czytań

Kliknij aby powiększyćPierwsze dni maja w Polsce od wieków kojarzone są ze świętem patriotyzmu i pamięci o naszej ojczyźnie – rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz Narodowym Dniem Flagi Narodowej. W tym roku w Gminie Terespol obchody 226. rocznicy połączono z Gminnym Dniem Strażaka. W 2017 r. obchodzimy również Jubileusz 25lecia Gminy Terespol.

>>> Galeria zdjęć <<<


MATEUSZ Z BRĄZOWYM MEDALEM W RWANIU
  • 1218 czytań

Kliknij aby powiększyćW dniach 28-30 kwietnia w hali sportowej im. Janusza Kowalczyka przy Gimnazjum nr 2 w Łukowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w podnoszeniu ciężarów. Brązowy medal w rwaniu w kategorii wagowej do 69 kg wywalczył zawodnik GCK Kobylany – Mateusz Milewicz, który w tym boju uzyskał 100 kg. Niestety po słabym występie w podrzucie nie utrzymał pozycji na podium i dwubój ukończył na piątym miejscu z wynikiem 215 kg.