Turniej Piłki Nożnej z okazji "POŻEGNANIA WAKACJI"

Blok zajęć wakacyjnych MOLE KSIĄŻKOWE dobiegł końca

Kliknij aby powiększyćMOLE KSIĄŻKOWE to cykl zajęć, którego celem było pobudzenie wrażliwości plastycznej i aktywności twórczej, ale przede wszystkim rozbudzenie świadomości poszanowania książek.

Wakacyjna Zabawa Rodzinna w Małaszewiczach Małych

Kliknij by otworzyć galerię zdjęć7 sierpnia 2016 r. w Małaszewiczach Małych odbyła się kolejna edycja „Wakacyjnej Zabawy Rodzinnej”. Do głównych założeń tego rodzinnego święta, oprócz radości i wspólnej zabawy należą: promowanie zdrowego stylu życia, promowanie wartości rodzinnych oraz podkreślanie roli rodziny w procesie wychowywania dzieci i młodzieży. Ponadto spotkanie miało  charakter kulturalno – sportowy i profilaktyczny.

Z wizytą w Brześciu - DNI MIASTA BRZEŚĆ

Kliknij aby powiększyćW ostatni weekend lipca w Brześciu odbyło się doroczne święto miasta. Na zaproszenie mera miasta Brześć przybyło wiele delegacji krajowych i zagranicznych z partnerskich samorządów. Wśród nich byli także przedstawiciele Gminy Terespol – Wójt Krzysztof Iwaniuk oraz Przewodniczący Rady Gminy Mieczysław Romaniuk.

Od poniedziałku 1 sierpnia startujemy z "MOLAMI KSIĄŻKOWYMI"

Kliknij aby powiększyćZa nami kolejny już blok zajęć wakacyjnych z QUILINGU. Zapraszamy do obejrzenia efektu pracy dzieci  podczas zajęć świetlicowych:

A już od poniedziałku 1 sierpnia startujemy z zajęciami o tajemniczej nazwie: „MOLE KSIĄŻKOWE”, na których wykonamy niebanalne, pomysłowe i kolorowe zakładki do książek. Na pewno ucieszą one oko każdego czytelnika! Oczywiście zapraszamy do korzystania ze zbiorów BIBLIOTEKI OBJAZDOWEJ :)

ZAPRASZAMY NA DYSKOTEKĘ POD CHMURKĄ!!