IV KONKURS HISTORYCZNY O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH
IX Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek Kobylany 2022

Kliknij aby powiększyćW minioną niedzielę 16 stycznia 2022r. odbył się IX Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Wszystkich przybyłych uczestników i gości przywitała Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Dorota Szelest.

Tegoroczny przegląd przeznaczony był dla solistów oraz zespołów z powiatu bialskiego. Do konkursu zgłosiło się 2️1 solistów i 7 zespołów. Soliści występowali w 3 kategoriach. Każdy uczestnik i zespół wykonywał jeden utwór z akompaniamentem lub z podkładem muzycznym.

KSIĄŻKA NA TELEFON

Sprawozdanie z działalności SPC za rok 2021

Kobylany, 04.01.2022r.

Sprawozdanie z działalności
Sekcji Podnoszenia Ciężarów za rok 2021

Rok 2021 był kolejnym okresem działalności sekcji podnoszenia ciężarów, utrudnionym, za względu na wprowadzane obostrzenia związane z walką z COVID-19.

W 2021 roku treningi sekcji podnoszenia ciężarów prowadzone były w siłowni oraz   w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach. Celem zajęć była nauka i doskonalenie techniki dwuboju olimpijskiego oraz doskonalenie sprawności ogólnej i specjalnej do podnoszenia ciężarów. Treningi odbywały się pięć razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku  w godzinach 13.30-16.30).

Informacja ZTL "OBERTAS"