MECZ MŁODZIKÓW: TWIERDZA KOBYLANY - AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA II

MECZ: TWIERDZA KOBYLANY - AGROSPORT LEŚNA PODLASKA

DĄB DĘBOWA KŁODA - TWIERDZA KOBYLANY 1:1

W dniu 8 kwietnia na boisku sportowym w Dębowej Kłodzie odbył się pierwszy mecz rundy wiosennej o mistrzostwo klasy A pomiędzy Dębową Kłodą, a Twierdzą Kobylany. Od pierwszej minuty spotkania mecz był wyrównany. Ataki jednej jak i drugiej drużyny nie przynosiły bramki. Po przypadkowej akcji zawodnik Dębu znalazł się w klarownej sytuacji sam na sam z bramkarzem naszej drużyny, zaś piękną interwencją sparował on piłkę na rzut rożny. W 20 minucie mogliśmy się cieszyć ze strzelonej bramki po pięknym strzale z ,,woleja” sprzed pola karnego autorstwa Pawła Wróblewskiego. Paweł jest nowym nabytkiem naszego klubu  i w debiucie strzelił piękną bramkę.

100. Rocznica Odzyskania Niepodległości w Gminie Terespol

Miło jest nam poinformować, iż 100. Rocznica Odzyskania Niepodległości
w Gminie Terespol znalazła się na liście wydarzeń wpisujących się
w oficjalne obchody stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Szczegółówy program uroczystości w poniższym linku.

>>> link do wydarzenia na stronie www.niepodlegla.gov.pl <<<

FUNDACJA GRUPY PERN WSPIERA SPORT W GMINIE TERESPOL

Gminne Centrum Kultury informuje, iż Fundacja GRUPY PERN z Płocka wspiera naszych młodych piłkarzy trenujących w „Twierdzy Kobylany”. Wniosek o udzielenie wsparcia w drodze darowizny finansowej na zakup strojów sportowych oraz organizację obozu sportowego został pozytywnie rozpatrzony. W dniu 16.01.2018r. otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 10.000 zł.

Składamy serdeczne podziękowania Fundacji Grupy PERN za pomoc finansową
i wsparcie zadań statutowych Gminnego Centrum Kultury.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE