NABÓR DO DRUŻYNY SENIORÓW KLUBU TWIERDZA KOBYLANY

FERIE ZIMOWE Z GMINNYM CENTRUM KULTURY

Kliknij aby powiększyćTegoroczne ferie z Gminnym Centrum Kultury rozpoczęły się 5 lutego i trwały do soboty 10 lutego 2018r. Jak co roku na uczestników zajęć czekało szereg atrakcji, nie zabrakło też zabaw na świeżym powietrzu. Pierwszym punktem tygodniowego planu były warsztaty plastyczne dla dzieci oraz III edycja Master Szefa – warsztatów kulinarnych dla miłośników eksperymentowania w kuchni. W świetlicach wiejskich w Małaszewiczach, Małaszewiczach Dużych i Łobaczewie Małym młodzi kucharze mieli możliwość poznania tajników przyrządzania potraw regionalnych: pieremiaczy, kakorów czy kibinów, a także słodkich przekąsek w postaci orzeszków i faworków. Warsztaty poprowadziły członkinie Koła Aktywnych Kobiet z Łobaczewa Małego: Przewodnicząca koła Jolanta Gawryluk oraz Patrycja Danieluk.

GŁOSUJ NA HARD GOCK! - FINALISTĘ BIASKIEGO TALENTU

FERIE 2018 Z GMINNYM CENTRUM KULTURY
SPRAWOZDANIE ROCZNE ZESPOŁU TAŃCA LUDOWEGO "OBERTAS"

Kobylany, 25.01.2018r.

Sprawozdanie z działalności
ZTL "Obertas" za rok 2017

W 2017 roku zajęcia nauki tańca ZTL „OBERTAS” odbywały się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach. Próby odbywały się we wtorki w godzinach 12:20-15.00.

SPRAWOZDANIE ROCZNE ZESPOŁU "ŁOBACZEWIANKI"

Kobylany, 19.01.2018r.

Sprawozdanie z działalności
zespołu "Łobaczewianki" za rok 2017

Zespół „Łobaczewianki” działający przy Gminny Centrum Kultury w Kobylanach wykonuje pieśni ludowe, biesiadne, patriotyczne, oraz kościelne na trzy głosy. Skupia członkinie w przedziale wiekowym 18-72 lata - jest to zespół pokoleniowy. Instruktorem jest Pan Mieczysław Zieliński, przewodniczącą zespołu Pani Jolanta Gawryluk.