V POWIATOWY NOWOROCZNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - Kobylany 2018

Kliknij aby powiększyćW minioną niedzielę 14 stycznia 2018r. odbyła się V edycja Powiatowego Noworocznego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Wszystkich przybyłych uczestników i gości przywitał Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Dorota Szelest. Swoją obecnością zaszczyciła tego dnia Pani Elżbieta Iwaniuk – Radna Powiatu Bialskiego reprezentująca Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.

Można już głosować na swoich faworytów! Pomóż im w drodze do finału!

HARD GOCK NA FINALE WOŚP W BIAŁEJ PODLASKIEJ

26 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!

Wspierając WOŚP Gminne Centrum Kultury w Kobylanch pragnie przekazać
do licytacji autografy Gwiazd ubiegłorocznej Kultury bez Granic:
zespołu GOLEC uORKIESTRA (płyta + autograf),
ANDRZEJA PIASECZNEGO (autograf + maskotka GCK), oraz
zespołu MASTERS (płyta + autograf)

Gadżety można licytować 14 stycznia 2018r. w hali sportowej MOK w Terespolu
przy ul. Sienkiewicza od godz. 16.00.

SPRAWOZDANIE ROCZNE LOKALNYCH ANIMATORÓW SPORTU

Kobylany, 10.01.2018r.

Sprawozdanie z działalności
Lokalnych Animatorów Sportu za rok 2017

Przez cały okres funkcjonowania projektu na „Orliku” w Kobylanach oraz w Małaszewiczach odbywały się zajęcia sportowe. Były one skierowane do trzech grup wiekowych: dzieci, młodzież i osoby dorosłe. W Małaszewiczach działała grupa koszykarska. W zajęciach uczestniczyli chłopcy i dziewczęta z klas I-III oraz IV-VI. W trakcie tych spotkań grano w koszykówkę, badmintona, tenisa stołowego oraz inne gry i zabawy.

SPRAWOZDANIE ROCZNE SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ

Kobylany, 10.01.2018r.

Sprawozdanie z działalności
Sekcji Piłki Nożnej za rok 2017

Twierdza Kobylany – seniorzy

W 2017 roku treningi sekcji piłki nożnej prowadzone były na boisku głównym przy pomniku ,,Wrota wolności’’ w Kobylanach, przy Zespole Szkół im. Orła Białego w Kobylanach oraz na boisku ,,Orlik’’.  Celem zajęć była nauka i doskonalenie wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do gry w piłkę nożną i doprowadzenie do mistrzostwa sportowego. Zajęcia prowadził 1 trener, treningi odbywały się dwa razy w tygodniu (we środy i w piątki  w godzinach 19.00-21.00).