KONKURS "NASZ CHLEB NAJLEPSZY"

W związku ze zbliżającymi się XXIII Dożynkami Powiatowymi w Drelowie w dniu 3 września 2023 r. organizowany jest konkurs "Nasz Chleb Najlepszy".

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!

>>> Regulamin Konkursu <<<

>>> Zgłoszenie <<<

PAINTBALL NA DZIELE MIĘDZYFORTOWYM KOBYLANY I

Gra w paintball to doskonały wybór na spędzenie wolnego czasu w niecodzienny sposób. Jest to militarna gra zespołowa, nietypowa atrakcja, która ma wielu zwolenników i sprawia najwięcej frajdy na świeżym powietrzu.

8 sierpnia 2023 obudziliśmy ducha rywalizacji organizując Paintball przy Dziele Międzyfortowym Kobylany I. Dodatkowo na naszych uczestników czekały dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa i ognisko z kiełbaskami. Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy masę pozytywnej energii, a to wtorkowe popołudnie upłynęło na wyśmienitej zabawie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i zapraszamy do śledzenia naszego Fanpage oraz korzystania z wakacyjnej oferty Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach.

Otwarty Turniej Fifa 19

Pierwszego sierpnia (we wtorek) w Dziele Międzyfortowym Kobylany I odbył się kolejny Otwarty Turniej Fifa 19 na konsoli. Mimo niższej niż na dworze temperatury we wnętrz panował gorący klimat związany z rywalizacją e-sportową.

Uczestnicy byli zdeterminowani i skupieni. Każdy mecz był ważny. Każdy mecz był zacięty niczym finały Mistrzostw Świata czy spotkania derbowe. Królowała piłka w elektronicznym wydaniu, wyzwalająca pozytywne i zdrowe emocje. Na turnieju nie zabrakło także kibiców szczerze dopingujących swoich faworytów.  Ich doping odbijał się w starych, carskich murach koszar i wibrował w uszach niczym niegdyś huk wybuchających pocisków.

Piknik Rodzinny w Neplach

Pikniki rodzinne to w ostatnim czasie bardzo popularna forma rozrywki naszej społeczności lokalnej. A to wszystko za sprawą szeroko pojętej działalności Kół Gospodyń Wiejskich.

30 lipca 2023r. w niedzielne popołudnie „na górce” w Neplach odbył się Piknik Rodzinny, którego organizatorem były tamtejsze Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, Sołtys wsi Neple Justyna Stasiak oraz OSP Neple. Organizatorów i uczestników swoją obecnością zaszczycił m.in.: Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk oraz Dyrektor GCK Kobylany Pani Dorota Szelest.

Biwak Letni – Przygody Czas!

Biwak jak sama nazwa wskazuje to obozowanie pod gołym niebem, spanie w śpiworach, namiotach. To czas na wyzwania zespołowe, rozpalanie ogniska, wspólne przygotowywanie posiłków, ciekawe gry i zabawy ruchowe, nocne podchody itp. atrakcje. A wakacje to idealny okres na spędzanie wolnego czasu właśnie w takiej formie.

Rajd Rowerowy "Szlakiem Trzech Kultur"