Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

MECZ KS TWIERDZA KOBYLANY - SRG SŁAWATYCZE

Kliknij aby powiększyć


GMINNY DZIEŃ DZIECKA W NEPLACH
  • 721 czytań

W czwartek 1 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej im. J. U. Niemcewicza w Neplach obchodzono Gminny Dzień Dziecka. Święto rozpoczęło się częścią artystyczną, a w niej przedstawienie „Rzepka” według wiersza Juliana Tuwima. Ku zdziwieniu wszystkich, aktorami okazały się nie dzieci, ale nauczyciele i rodzice, a każdy z nich w wyjątkowym, dostosowanym do roli przebraniu. Zanim udało się wyrwać dorodną rzepkę, było dużo dobrej zabawy i mnóstwo śmiechu. Na koniec były popisy wokalne dzieci przygotowane w różnych językach.

>>> Galeria zdjęć <<<


I RODZINNY PIKNIK STRZELECKI – KOBYLANY 2017
  • 1647 czytań

Kliknij aby powiększyćW minioną niedzielę na Strzelnicy Sportowej w Kobylanach odbył się I Rodzinny Piknik Strzelecki. Inicjatorem całego przedsięwzięcia był Klub Strzelecki Kaliber, współorganizatorami Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach oraz Gmina Terespol. Imprezę rozpoczął oraz poprowadził Maksymilian Karmasz - Prezes Klubu Strzeleckiego Kaliber oraz Łukasz Sawczuk - Wiceprezes Klubu.

>>> Galeria zdjęć <<<


Bike Jamboree 2019 - rowerowa sztafeta dookoła świata!

Kliknij aby powiększyćBike Jamboree to wyprawa jakiej jeszcze nie było. Startuje w sobotę 27 maja 2017 z Gdańska, by przez kolejne dwa i pół roku dotrzć na World Scout Jamboree do Zachodniej Wirginii w USA, a potem wrócić do Polski.

We środę 7 czerwca 2017r. sztafeta Bike Jamboree 2019 przejeżdżać będzie przez naszą gminę. O godzinie 9.00 wyrusza z Kostomłot i będzie kierowała się do przejścia granicznego w Terespolu gdzie o 10.30 – 11.00 przekroczy granicę. Dlatego też zachęcamy mieszkańców gminy do włączenia się w to wydarzenie poprzez wspólny przejazd rowerami przez teren gminy.

Całość przedsięwzięcia można śledzić na stronie internetowej www.bikejamboree.pl oraz na portalu społecznościowym www.facebook.com/BikeJamboree.


Zgłoszenie stoiska promocyjnego podczas "Kultury bez granic 2017"
GMINNY DZIEŃ RODZINY - KOBYLANY 2017
  • 1498 czytań

Kliknij aby powiększyć28 maja już po raz drugi odbył się Gminny Dzień Rodziny.  Niedzielną imprezę rodzinną poprzedził dwudniowy Piknik Motocyklowy.  Organizatorem była Gmina Terespol oraz Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach.

>>> Galeria zdjęć <<<